Dzień Babci i Dziadka 2023r. - Stara Wieś

12 stycznia 2023 roku z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki oraz uczniowie klas pierwszych wystąpili ze wspaniałym programem artystycznym w Starej Wsi. Przenieśliśmy się w czasie do lat dzieciństwa i młodości naszych dziadków, złożyliśmy im mnóstwo życzeń, a na koniec wręczyliśmy upominki. Podczas uroczystości Dziadkowie również mieli okazję wystąpić przed swoimi wnukami wspólnie i wzruszająco śpiewając piosenkę z repertuaru zespołu Czerwone Gitary "Tak bardzo się starałem". Całemu spotkaniu z Babciami i Dziadkami towarzyszyła ciepła i kameralna atmosfera. Serdecznie dziękujemy wychowawcom klas pierwszych i rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości oraz każdej Babci i każdemu Dziadkowi za obecność, za wspólną zabawę i wsparcie finansowe.

Katarzyna Waluszek - Winkler