Dzień Babci i Dziadka 2023r. - Dankowice

W dniu 13.01. dzieci z przedszkola Publicznego w Dankowicach zaprosiły swoje drogie Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która była połączona z balem karnawałowym. Przedszkolaki na wielkiej scenie sali OSP zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków i docenili ich starania gromkimi brawami. Po oficjalnej części, którą zakończyła uroczysta piosenka Sto lat, dzieci wręczyły upominki. Następnie wszyscy zaproszeni goście ruszyli na parkiet, by w rytm muzyki prowadzącego Wodzireja bawić się wspólnie ze swoimi pociechami.

Dziękujemy wszystkim kochanym Babciom i Dziadkom za przybycie, cudowną, pełną radości atmosferę oraz wsparcie finansowe naszego przedszkola.

Dziękujemy!

Ewelina Sztafińska