Zajęcia otwarte - gr. VI oddział w Starej Wsi

W naszym przedszkolu 25 listopada co roku obchodzimy święto Pluszowego Misia. W grupie VI w tym dniu odbyło się zajęcie otwarte, na które przybyli zaproszeni rodzice. Na początku dzieci przywitały się, rozwiązały zagadkę oraz zaśpiewały piosenkę w języku angielskim, która była wstępem do wspaniałych zajęć o misiu. Nie zabrakło również wielu aktywności ruchowych, muzycznych, matematycznych oraz przyrodniczych. Dzieci mogły utulić swoje misie do snu podczas pięknej kołysanki, aby następnie stworzyć piękną prace plastyczna wraz ze swoimi rodzicami. Zajęcia były doskonałą szansą do obserwowania aktywności dzieci, ich umiejętności oraz zasobu zdobytych już wiadomości. Dziękujemy serdecznie rodzicom za przybycie i wspaniale spędzony czas!

Anna Mika