Teatrzyk w przedszkolu oraz Dzień Chłopaka

30 września 2022 r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru „Skrzat” z Krakowa, którzy wystąpili dla nas w przedstawieniu pt. „Przyjaciele z zielonej polany”. Przedszkolaki z uwagą śledziły przygody krówki, świnki, leśnego dziadka, wilka, a nawet superbohaterki. Przedstawienie miało na celu wyjaśnienie powiedzenia: „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” oraz „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Dzieci uświadomiły sobie jak ważna w życiu jest przyjaźń. I jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się skończyło i przyjaźń zwyciężyła.

W ten dzień swoje święto obchodzili również nasi mali mężczyźni. Towarzyszyły temu wspaniałe niespodzianki w postaci baniek mydlanych oraz słodkości. Raz jeszcze wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka!

Ewelina Sztafińska