Bale, bale w karnawale! - bal karnawałowy w przedszkolu

„W karnawale to są Bale! Każdy bawi się wspaniale”

Jak co roku do przedszkola zawitał KARNAWAŁ!!! Jest to piękna i miła tradycja przepełniona muzyka i zabawą. Bal karnawałowy jest dla dzieci niezwykły i często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dostarcza on nie tylko przedszkolakom (a także i dorosłym) wielu przeżyć, radości, śmiechu i spontanicznej aktywności. Tak też było i u nas w przedszkolu. Przedszkolaki przybyły tego dnia do przedszkola w przepięknych strojach. Nie zabrakło wśród nich wróżek, księżniczek, policjantów, spidermanow, piłkarzy oraz wielu, wielu innych wspaniałych postaci. Muzyka zachęcała do tańca, a szaleństwom nie było końca. Wszyscy wspaniale bawiliśmy się uczestnicząc w zabawach oraz konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Szkoda, że bal już za nami....a na następny trzeba czekać kolejny rok!!!

Agnieszka Kędzior-Łacna