Pasowanie na Przedszkolaka 2021

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku przyjmujemy do naszego grona nowych przedszkolaków. W tym roku uroczystość ta miała miejsce 23 listopada. Pasowanie w każdej z grup rozpoczęło się od części artystycznej. Dzieci przez kilka tygodni przygotowywały się do uroczystości, z zapałem ćwiczyły piosenki, wiersze i tańce, aby jak najpiękniej zaprezentować swe umiejętności. Dla większości był to pierwszy ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania – Pani Dyrektor pasowała każde dziecko poprzez dotknięcie ramienia „zaczarowaną kredką”. Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały pamiątkowe książeczki. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.

Marlena Nikiel