Pożegnania nadszedł czas...

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas słodkiego lenistwa. Mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci. Dnia 25 czerwca, dzieci z najstarszych grup przedszkolnych żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji.

Pięknie ubrani absolwenci, z uśmiechami na twarzach, rozpoczęli uroczystość dostojnym polonezem. Później w piosenkach i wierszach dzieci pożegnały i podziękowały pani Dyrektor, wychowawczyniom, swoim kolegom i koleżankom oraz całej społeczności przedszkolnej.

Zwieńczeniem pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów i upominków. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

Justyna Wilczek