DZIEŃ DZIECKA 2021

"Wszystkie dzieci nasze są..."

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają zarówno młodsze, jak i starsze przedszkolaki. Każdy z nas pragnie by w tym dniu na buzi każdego przedszkolaka pojawił się uśmiech, radość i szczęście. By był on pełen atrakcji oraz zapadł każdemu dziecku w pamięci na długo. 1 czerwca 2021r. W naszym przedszkolu staraliśmy się jak tylko to możliwe umilić czas naszym dzieciom. Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na przedszkolnym podwórku i przygotowaniu wielu atrakcji. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zawody sportowe, tory przeszkód, malowanie na foli i wielkoformatowych kolorowanek, rzucanie do tarczy balonami oraz zabawy z chustą przy muzyce, bańki mydlane czy zwierzątka z balonów. Ten dzień na pewno na długo zapadnie wszystkim w pamięci, sprawił wszystkim wiele radości. Życzymy dzieciom, aby każdy dzień był dla Was tak radosny jak ten.

Agnieszka Kędzior