Dzień Babci i Dziadka 2020r. - grupy w Starej Wsi

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły,pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Dnia 6 lutego  w naszych oddziałach przedszkolnych w Starej Wsi odbyła się ta wspaniała uroczystość.  Na wstępie Pani Dyrektor Genowefa Lisewska i Wicedyrektor Dorota Ćwiertnia przywitały wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie złożyły życzenia. W pięknej zimowej scenerii przedszkolaki z grupy starszej i młodszej przedstawiły program artystyczny. Oprócz montażu słowno – muzycznego o tematyce zimowej, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Nie zabrakło również wierszy i piosenek okolicznościowych. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dorota Markiel